Belföld

Tízmilliárdokat kér az FVM

[VG] Pluszforrások kellenének a zsebszerződéses földekre is. Mintegy 37 milliárd forint többletforrást kér a pénzügyi tárcától az FVM az idei agrárbüdzsé kiegészítésére. A minisztérium saját hatáskörben már csaknem 15 milliárd forintot csoportosított át költségvetésében. Az ősszel 5 milliárdból beindulhat a zsebszerződéses földek állami felvásárlása. Részletek a Világgazdaságban! >>>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik