Belföld

Mi lesz az acéliparral?

[FN] A Népszabadságban elemző cikk olvasható arról, hogy Bush, amerikai elnök piacvédő intézkedései nehéz helyzetbe hozzák az európai acélgyártókat. A világ acélipara válságban van, annak ellenére, hogy tavaly 844 millió tonnás rekordtermelés volt acélból. Ezt a drámai kijelentést a brüsszeli Nemzetközi Vas- és Acélintézet (IISI) tette, amely az acélipar legnagyobb nemzetközi szervezete, s 41 országból 180 tagja van. Olvassa el a teljes cikket a Népszabadságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik