SPORT
Mészáros Norbert szerint pozitív hatással lesz a debreceni csapatra Kondás Elemér kritikája.
A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. kiírta az új Albert Stadion építésére vonatkozó meghívásos pályázatot – jelentett az MTI.
Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on
Emlékjegyet bocsát ki az OTP Bank Ligában őszi bajnok Győri ETO FC. A 2012 forintba kerülő belépővel a gárda mindhárom idei hátralevő hazai mérkőzését megtekinthetik a szurkolók – írja az MTI.
Horváth Cs. Attila, a győriek klubmenedzsere a csütörtöki sajtótájékoztatón elmondta, az emlékjegy egyik oldalán az őszi bajnokcsapat színes képe látható, ezzel szeretnének kedveskedni a szimpatizánsoknak. A jegy az ETO három soron következő találkozójára érvényes: szombaton az Eger elleni bajnokira, majd a jövő keddi, Paks elleni Magyar Kupa-meccsre, illetve a jövő szombati, Debrecen elleni bajnoki rangadóra.
– Egy szép győzelemmel szeretnénk feltenni a koronát az őszi szereplésünkre – nyilatkozta Pintér Attila, aki szombaton 75. alkalommal ül majd bajnoki mérkőzésen az ETO kispadján. – Felkészültünk az Eger játékából, nagyon zártan védekeznek, olykor hetes falat húznak a kapujuk elé. Nem számítok könnyű diadalra, hiszen az Eger már többször fricskát mutatott a nagycsapatoknak, legyőzte a Debrecent és a Videotontól is csak a kilencvenkettedik percben kapott ki.
A Győr 14 fordulót követően hatpontos előnnyel vezet a címvédő Debrecen előtt az OTP Bank Ligában.
Mátyus János szerint még a Fradival is számolni kell a dobogón.
Vernes Richárd önkritikus, azt mondja, régen volt már említésre méltó momentuma.
A hétvégi meccsek eredményétől függetlenül már biztos őszi bajnok a listavezető Győri ETO FC.
2012. 11. 15. 12:05
Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on
A Győri ETO FC 2-1-es vereséget szenvedett a Haladás vendégeként a Ligakupa ötödik fordulójában, de a kisalföldi együttes továbbra is az élen áll csoportjában. A csapat az első félidőben Kalmár Zsolt találatával szerezte meg a vezetést, de Andorka Péter a második játékrészben megfordította az állást. Pintér Attila vezetőedző a találkozón lehetőséget adott több fiatalnak, így először lépett pályára az első csapatban Kalmár Zsolt, Kálmán Attila, Novák Csanád, Vankó Imre és Matetits István.
Eddig 112 mérkőzés alatt 544 sárga lapot, 22 második sárgát és 20 azonnali piros lapot mutattak fel a bírók.
Őszi rekord a 14. fordulóban: 46 sárga lap, 3 második sárga és 1 azonnali piros.
A Kecskeméti TE tulajdonosainak észrevétele a Videoton tulajdonosának támadásával kapcsolatban.
Heffler Norbert szerint néha csak nüánszokon múlt a Paks sikere.
Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on
Pénteken, az Újpest–Siófok bajnoki mérkőzés előtt, 16 órától dr. Terdik Tamás rendőrkapitány és Nagy Imre százados várja a hazai szurkolókat a Szusza Ferenc Stadion médiatermében.
A megváltozott jogszabályi háttérrel kapcsolatban kötetlen eszmecserére invitálja a szurkolói csoportok képviselőit a IV. kerületi rendőrkapitányság. A találkozón az újpesti kapitányság részéről dr. Terdik Tamás rendőrkapitány, valamint a közrendvédelmi osztály vezetője, Nagy Imre százados kíván szurkolóinkkal beszélni, de természetesen várják a másik oldal kérdéseit is a 17 óráig tartó rendezvényen.
A válogatott kapusrekorder szerint leginkább a határozottság hiányzott a magyarokból.
Mielőtt ellátogatnánk Argentínába, megállunk egy angol csörgőlabda-mérkőzésen...
2012. 11. 15. 06:08
A Haladás 25 éves védője a szüleinek és az edzőinek köszöni, hogy a válogatottságig jutott.
A norvégok ellen lépett pályára 87. alkalommal a magyar válogatottban Király Gábor.
A magyar válogatott 2-0-ra kikapott Norvégiától a budapesti felkészülési mérkőzésen.
A Putnok VSE minden jogi lehetőséget, fórumot ki akar használni az igazság bizonyítására.
A magyar U21-válogatott 0-0-s döntetlent játszott Montenegró ellen, Gyirmóton.
Kiprich József számára óriási kihívás összegyúrni a Kazincbarcika csapatát.
Tombácz Róbert a MAFC ellen nem csak hátul állta a sarat, a góllövésből is kivette a részét.
Szabó Zsolt szerint a kudarcok időszakában sem volt válság a VFC-nél, mert tudták, mire képesek.
Rokob Péter: a norvég labdarúgás nagyon biztos, nagyon vastag alapokon nyugszik.
Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on
Egervári Sándor, a magyar válogatott szövetségi kapitánya Király Gábornak szavazott bizalmat a kapuban a Norvégia elleni, esti barátságos mérkőzésre. A Puskás Ferenc Stadionban 20:30-kor kezdődő meccset a két kapitánynak hat-hat cserelehetősége lesz.
A magyar válogatott kezdőcsapata: Király Gábor – Vanczák Vilmos, Korcsmár Zsolt, Juhász Roland, Kádár Tamás – Pintér Ádám, Varga József, Hajnal Tamás – Koman Vladimir, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázs
- 12:21 Mediánbérek: 265 ezer forintos a különbség az országon belül
- 12:12 Fejest ugrott a sekély Balatonba, mentőhelikoptert kellett hívni a strandoló férfihoz
- 12:08 Huth Gergely: Ha Magyar Péter így folytatja, akkor a végén ő fog a hűvösön ülni, nem mi
- 12:00 Hőhullám, indiai tűzfúvók, király fotózkodás a hét képein
- 12:00 Véget ért a csoportkör, most kezdődik az igazi vb
- 11:27 Bocsánatot kért Bosznia népétől a tudatlanságát bőszen hirdető újságíró
- 11:26 Hőhullám: Hegedűs Zsolt a sürgősségi ellátásról
- 11:00 „Mindenütt kilógok” – a magyarul álmodó kínai Cangi bedeszkázott a filmiparba
- 10:40 Sorra dőlnek meg a melegrekordok Európában
- 10:12 Hőség: Székely János a templomok megnyitását kérte
- 10:00 Mennyei tizenegy: Az író csak egy kézműves, de a focista lábművész
- 09:49 Vona Gábor nyílt levelet írt Magyar Péternek: Népszavazást követel egy kérdésben
- 09:44 Márky-Zay Péter: A demokrácia lényege nem az, hogy az állam előre eldönti, kik közül választhatnak az emberek
- 09:38 Horvát futballkapitány: Szomorú, hogy ezt a csapatot így lekezelik és leköpik!
- 09:36 Miskolci plakátok: hamisak voltak a pap elleni vádak
- 05:31 Bükkábrányi tragédia: mindhárom gyermek a vétlen sofőr autójában ült
- 19:24 A kánikula sem tudta útját állni a Pride-nak - galéria
- 09:49 Vona Gábor nyílt levelet írt Magyar Péternek: Népszavazást követel egy kérdésben
- 05:41 Egy éve ilyenkor: elgázolt egy biciklist a rendvédelmi dolgozó, majd levette áldozatáról a fényvisszaverő mellényt
- 09:29 Magyar Péter a kormány első 50 napjának eredményeiről: Sokkal több felszabadult és mosolygós embert látni az utcákon
- 19:59 „Egy bogarat meg tudtam volna ölelni” – az idei Fishingről nézve a mocskosfidesz-nyár csak egy rossz álom
- 08:11 Eltávolították a vezetékre dőlt fát, újraindul a balatoni vonatforgalom
- 06:17 Három településen újra választást tartanak
- 08:25 Alaptörvény-módosítás: lezárult az egyeztetés
- 06:59 „Ha egyetlen emberért kell menni, akkor egyetlen emberért megyünk” – így vált a könyvtárbusz szociális hálóvá a baranyai aprófalvakban