A brit-amerikai Vodafone, a világ legnagyobb bevételű mobilszolgáltatója megvenné a Deutsche Telekom brit mobilszolgáltatóját, a T-Mobile UK-t, jelentette hétfőn a Financial Times. Az ötszereplős piacon az egyesült cég részesedése 40 százalékos lenne.
„Elfogadjuk, csak ne lássuk”: hogyan gondolkodnak ma a magyarok az LMBTQ‑kérdésekről?
Dombos Tamás, a Háttér Társaság ügyvivője szerint az elvi egyenlőség és a gyakorlati megvalósítás között továbbra is jelentős a távolság.
