Az OMV a múlt hét hétfőn jelentette be, hogy eladja a birtokában lévő 21,2 százalékos Mol-csomagot – ami 22 179 488 részvénynek felel meg – az orosz Surgutneftegasnak 1,4 milliárd euróért. Az adásvétel csütörtökön zárult le.
HungaroMet: Már most megdőlt a napi melegrekord
És még fokozódhat a helyzet.
