Új autóelektronikai beruházást fontolgat Magyarországon a Siemens, bár döntés egyelőre nincs – tudta meg a Figyelő a cég nemzetközi sajtótájékoztatóján a franciaországi Toulouse-ban. Heinrich von Pierer, a Siemens elnök-vezérigazgatója kérdésünkre válaszolva elmondta, rendkívül elégedett cége magyarországi eredményeivel. A társaság jól teljesít az egész régióban: Magyarországon, Szlovákiában, Csehországban, Lengyelországban, Litvániában és Szlovéniában összesen mintegy száz vállalata van, 30 ezernyi alkalmazottal. A közép-európai növekedés éllovasai Magyarország, Lengyelország és Csehország. A fejlődés a továbbiakban is gyors lesz – nyugtázta Pierer -, a régióban 3 milliárd márka az új megrendelések értéke. –
- 06:58 „Elfogadjuk, csak ne lássuk”: hogyan gondolkodnak ma a magyarok az LMBTQ‑kérdésekről?
- 06:30 Így nevelhetsz új szamócatövet, hogy jövőre is ontsa a gyümölcsöt
- 06:26 Helyettes államtitkár lett a Rumini írója
- 06:08 Mutáns patkányok hemzsegnek amerikai nagyvárosok csatornáiban
- 05:45 Kvíz: Melyik Tom Hanks-film látható a képen?
- 04:23 Tovább folytatódik a zöld-foki tündérmese, a spanyolok potyagóllal küldték haza Uruguayt
- 23:06 Eltűnt az otthonából egy ötéves kisfiú Szigetszentmiklóson, nagy erőkkel keresik
- 22:06 Uszik nagy bejelentése: minden vb-címéről lemondott
- 21:30 Autóval ütközött egy vonat Budapesten, egy ember meghalt
- 21:05 A Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatója helyettes államtitkár lesz
- 20:44 Csoportgyőztes Franciaország, Szenegál KO-val juthat tovább
- 20:35 Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
- 20:23 Tömegverekedés volt a grúz parlamentben, háromszoros olimpiai bajnok súlyemelő volt az egyik résztvevő
- 20:15 Hivatalos: Szombattól megszűnik a védett üzemanyagár
- 06:00 Magyarország kincsei: Vas vármegye 10 páratlanul szép látnivalója
- 21:30 Autóval ütközött egy vonat Budapesten, egy ember meghalt
- 19:01 Nyomozott a rendőrség, de semmilyen bizonyítékot nem találtak arra, hogy tényleg rálőttek Vitályos Eszter aktivistájára
- 15:19 Fordulat: Visszatér Budapestre a CEU
- 20:15 Hivatalos: Szombattól megszűnik a védett üzemanyagár
- 13:28 Szakértők Schóbert Norbi féreghajtós rákkezeléséről: Szörnyen hangzik, és bűnténynek számít
- 15:20 Megvolt az év celebtalálkozása az amerikai-török vb-meccsen
- 20:35 Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
- 14:36 Pócs János Dopemannél: Az emberek ugyanolyan szinten félnek Magyar Pétertől, ahogy féltek Hitlertől
- 20:23 Tömegverekedés volt a grúz parlamentben, háromszoros olimpiai bajnok súlyemelő volt az egyik résztvevő
- 15:46 Meghalt Szergej Ivanov, Putyin egykori bizalmasa és volt orosz védelmi miniszter
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
