Belföld

Oroszország adócsökkentéssel kedvez a befektetőknek

[MTI-eco] Az orosz pénzügyminiszter reményei szerint hamarosan 35 százalékról 25 százalékra csökkentik a nyereségadót, ami valósággal befektetői oázissá változtathatja az országot. Az alsóház pénteken dönt a törvénytervezetről, amely része a külföldi hitelezők és az orosz gazdasági vezetők által már hosszabb ideje szorgalmazott reformcsomagnak.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik