Belföld

Fradit vesz a Fotex

[FN] A Ferencváros Labdarúgó Kft. 80 százalékáért 2,4 milliárd forintot fizetne Várszegi cége, a szerződést szombaton írják alá. A klub ma esti ülésén elfogadták a Fotex ajánlatát, mivel az áprilisban felbukkant manchesteri székhelyű World Sport Solutions nem bizonyult komoly kérőnek. Folytatás: a FigyelőBarométerben! >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik