Belföld

Több szociális lakás a fővárosban

[FN, MTI-Eco] A Fővárosi Önkormányzat - részben saját forrásból, részben a Gazdasági Minisztériumtól elnyert összegből - 300 millió forint értékben növeli szociális bérlakás-állományát - tájékoztatott a Fővárosi Közgyűlés szociálpolitikai és lakásügyi bizottságának elnöke. Győri Péter közleménye szerint a Fővárosi Önkormányzat még tavasszal nyújtott be kísérleti pályázatot a gazdasági tárcához, amelynek sikere folytán - 150 millió forint saját forrás és ugyanennyi állami támogatás felhasználásával - a számítások szerint mintegy negyven, átlagosan 45 négyzetméter alapterületű, komfortos lakást vásárolhatnak.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik