Belföld

Nem valószínű az OPEC termelésnövelése

(Mti-Eco) Valamennyi OPEC-tag egyetért abban, hogy nem kell növelni a termelési kvótákat, a termelés maradjon a jelenlegi szinten. Az OPEC elnöke, az algériai energiaügyi miniszter Sahib Kelil nyilatkozott így Bécsben, az exportőr szervezet kedd délutánra hirdetett miniszteri értekezlete előtt. Hozzátette: nem volt előzetes eszmecsere arról, hogy csökkenteni kellene a termelést, ha Irak felújítja exportját az ENSZ Biztonsági Tanácsának ugyancsak kedden várt szavazása után.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik