Belföld

Több mint tízhektáros tűz volt Szegeden, egy autókereskedés is kigyulladt

Csóti Rebeka / 24.hu
Csóti Rebeka / 24.hu

Több mint tízhektáros területen ég a tűz Szeged határában, a lángok egy autókereskedést is elértek – írja a Csongrád-Csanád Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatatása alapján az MTI.

Röviddel dél után gyulladt meg a száraz fű és az aljnövényzet Szeged külterületén, az M43-as autópálya és a 47-es főút csomópontja közelében.

A tűz több mint tíz hektárt érint, és a lángok elértek egy autókereskedést is, ahol járművek is kigyulladtak.

A környező települések hivatásos és önkéntes tűzoltói, valamint az algyői létesítményi tűzoltók dolgoznak a lángok megfékezésén. A Katasztrófavédelem közölte: személyi sérülés nem történt. A közösségi médiában megjelent helyszíni képek és videók szerint a kereskedésből menekítik ki az autókat.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik