Élet-Stílus

Emma Watson hosszú idő után lépett újra nyilvánosság elé, Vilmos herceg is vele volt

A színészettől visszavonult Emma Watson hétfőn nemes cél érdekében lépett a nyilvánosság elé: a London Climate Action Week, Európa legnagyobb klímavédelmi eseménysorozatának egyik kerekasztal-beszélgetésén Vilmos herceg és Benedict Cumberbatch társaságában vett részt.

A People röviden idézi a Harry Potter-filmek egykori színésznőjének egy megszólalását:

„A történetmesélésnek óriási ereje van. Fontos, hogy egy márka milyen történetet épít maga köré, mennyire transzparens, és hogyan beszél egyes témákról. A fiatalok számára ezek a szempontok különösen fontosak”.

Watson már aktív színésznő korában elkezdett különböző ügyek mellett kiállni: a klímaváltozás mellett a nemek közötti egyenlőség szószólója is.

4 fotó
Kapcsolódó
„Fogalma sincs róla, mennyire tudatlan” – J. K. Rowling beleállt Emma Watsonba
Watson néhány napja azt nyilatkozta, hogy a véleménykülönbségeik ellenére szereti az írónőt, Rowling erre kifejezetten harciasan reagált.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik