Miután a norvég labdarúgó-válogatott tagjai 3-2-re legyőzték Szenegált és ezzel bebiztosították a továbbjutásukat a világbajnokságon, Erling Haalandék az északi szurkolókkal együtt ünnepeltek. A játékosok és a szakmai stáb tagja a norvég drukkerek szektora előtt a pályára ültek, majd Martin Ödegaard elkezdte ütni egy dobon a ritmust, mire drukker, edző és labdarúgó egyszerre skandálta, hogy „ro” (evezz) és imitált evezőmozdulatot.
Norway players and fans doing Viking Row
byu/Gato_Puro insoccer
A norvég szurkolótábor idén vezette be ezt a fajta buzdítást, aminek akkora sikere lett, hogy már a norvég parlamentben is bemutatták azt a politikusok.

