Az MSZP elnöke úgy tájékoztatott, a képviselőcsoport további frakcióvezető-helyettesnek Göndör Istvánt, Kovács Tibort és Mesterházi Attilát választotta, a frakcióigazgató Varju László lett. Kérdésre válaszolva Hiller elmondta: a Gyurcsány Ferenc jelenlétével zajló frakcióülésen előkészítették a kormányprogram vitáját, illetve megbeszélték az ezzel kapcsolatos feladatokat.
