Belföld

Magyar vezetése lesz a feltalálók világszövetségének

A Feltalálók Egyesületei Nemzetközi Szövetsége (IFIA) Vedres Andrást választotta elnökének.

A Feltalálók Egyesületei Nemzetközi Szövetsége (IFIA), amelynek tagja több mint nyolcvan ország feltaláló és innovációs szervezete, Genfben április 7-én tartotta tisztújító közgyűlését, amelyen Vedres Andrást, a Magyar Feltalálók Egyesületének főtitkárát 2006 és 2010 közötti időszakra elnökké választották

A delegátusok úgy ítélték meg, hogy az elkövetkezendő időszak kihívásainak a feltalálók világszervezete akkor tud megfelelni, ha az operatív ügyeket irányító Végrehajtó Igazgató is Vedres András lesz. E döntésnek megfelelően az IFIA központ Genfből Budapestre költözik.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik