Sport

Tömegverekedés alakult ki a kézimeccsen, miután fejbe dobták a kapust labdával

Elszabadultak az indulatok az Aalsmeer-Visé férfi kézilabda-mérkőzésen, szúrta ki az NSO.

A holland és belga csapatok közös bajnokságának aktuális fordulójában a házigazda hollandok játékosa, Rob Jansen cselezgetés után fejbe dobta a belga ellenfél kapusát. Azonnal jöttek a lökdösődések, kétszer is újabb lendülettel szállt be valaki a tömegjelenetbe, mígnem tényleg verekedés tört ki a pályán, ezért félbe kellett szakítani a meccset.

A játékvezetők egyébként szabálytalanságot ítéltek, utólag pedig több játékos is felfüggesztéssel számolhat a verekedés miatt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik