Félpályás gól az NHL-ben

vancouver canucks (vancouver canucks, )

Jannik Hansen, a Vancouver Canucks játékosa a Boston Bruins elleni találkozó az első harmadának végén szinte látótávolságon kívülről szerezte meg a vezetést csapatának. A meccset a Canucks nyerte 6-2-re.

A Canucks tehát Hansen góljának köszönhetően előnnyel vonulhatott a szünetre, John Tortorella, a vendéglátó vezetőedzője a második harmad elején viszont kénytelen volt időt kérni, ugyanis a Boston remekül kapta el a rajtot a játékrészben és az első öt percben ki is egyenlített.

A szünet aztán láthatóan jót tett a Vancouver játékosainak, sorra jöttek a szebbnél szebb akciók, s meg is szórták ellenfelüket.

Remek gólt lőtt Hansen
Fotó: AFP

A harmadik harmad közepén már 6-1 állt az eredményjelzőn, végül Smith szépítő góljával 6-2 lett a végeredmény.

Mint arról korábban beszámoltunk, a játéknap legmeghatóbb jelenete Detroitban zajlott le: Lance Cpl. Chris Marr sokkolta szeretteit, miután tudtuk nélkül tért haza a tengerészgyalogságtól és a helyi hokicsapat meccsén látta először őket újra.