Belföld

Új igazgatósági tagok a Synergon élén

[FN, MTI] A Synergon Informatika Rt. keddi rendkívüli közgyűlésén új igazgatósági tagokat választottak . Az új tagok Oláh László, Barta Árpád és Mogyorósi János. Keszthelyi András közölte, hogy az igazgatóság hamarosan dönt a vezérigazgató személyéről, aki valószínűleg a társaság eddigi megbízott vezérigazgatója, Czakó Ferenc lesz.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik