Nagyvilág

Gyógynövényt szedett, megtámadta egy medve

Romániában újabb medvetámadás történt. Szerda délután egy szentegyházi férfi gyógynövényeket gyűjtött, amikor rátámadt egy medve, és a bordáinál megkarmolta – írja a Maszol.ro.

Ugyan nem súlyos a sérülés, de a 63 éves férfit egy kórház fertőző osztályán kezelik. Ilyenkor egyébként ez a szokás.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik