Délután 15:35-kor szállt le a Blikk szerint a Lufthansa gépe Ferihegyen, amin D. S.-né N. Mária, alias Kun-Mediátor Marcsika is utazott. A karcagi nő, aki a gyanú szerint befektetők milliárdjait tüntette el egy piramisjátékkal, mosolyogva szállt le a repülőről. A Belize-ben elfogott nőt a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) rendőrei kísérték.
![Mosolyogva szállt le Budapesten Kun Marcsika 1 Budapest, 2016. december 13. A Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai kísérik Dobrai Sándornét, a Kun-Mediátor Kft. sikkasztás miatt keresett, egy Belize-hez tartozó szigeten elfogott és hazahozott vezetõjét a Liszt Ferenc-repülõtéren 2016. december 13-án. A 62 éves nõt az üdülõhelyen lévõ lakásában fogták el. MTI Fotó: Mihádák Zoltán](http://24.hu/app/uploads/2016/12/d__mi20161213024-800x532.jpg)
A Bróker Marcsi néven elhíresült gyanúsítottat a közép-amerikai Belize-ben, San Pedro településen vették őrizetbe. A település egy partmenti szigeten, North Ambergris Caye-en található. N. Mária ügyének akár 2000 károsultja is lehet, a kár a 20 milliárd forintot is elérheti.