Több mint 30 ezer ember gyakorlatilag megtisztította Magyarország állami kezelésű úthálózatát vasárnap, a Föld napján. Mintegy tízezer köbméter szemét – autógumi, sitt, háztartási hulladék került elő az árkokból – tudtuk meg a közútkezelőtől.
2007. 04. 24. 07:00