A magyar csomagolóanyagokból a nyugati szomszédoknál újrapapír és energia lesz. Egy magyar papírgyár kilónként 28 forintot kért volna az italosdobozok feldolgozásáért. Az ausztriai üzem viszont még fizetni is hajlandó volt - igaz, csak jelképes összeget - a nyersanyagért – írja a Népszabadság.
2007. 05. 24. 07:10