A dél-koreai gumiabroncs-gyártó dunaújvárosi üzemének az építése januárban kezdődik – közölte a Hankook Kft. ügyvezetője kedden Dunaújvárosban, a területbiztosításáról és az önkormányzattal való együttműködésről szóló megállapodás ünnepélyes aláírását követően.
2005. 11. 16. 07:15