Csak költséges fejlesztésekkel és vásárlásokkal pótolható kvótahiányra készül a Mol Rt., amely attól tart, hogy a szükségesnél több százezerrel kevesebb szén-dioxid-kibocsátási egységet kap a 2005– 2007-es időszakra – írja a Világgazdaság.
2006. 03. 09. 07:53