Kiengedték az Ebolából meggyógyult spanyol nőt Egy hónapos kezelés után hazamehetett a kórházból szerdán Teresa Romero spanyol ápolónő, aki akkor fertőződött meg, miközben ellátott egy beteget. Pálfi Rita 2014. 11. 05. 17:33 Nagyvilág
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak