Országos láncbegyűjtő akció a kutyák állandó megkötése ellen A szabálytalan, egészségkárosító kikötés elleni kampányt Schell Judit, a NÉBIH felelős állattartást népszerűsítő „Szabad a Gazdi” programjának nagykövete indította el. Jójárt Dániel 2014. 03. 21. 12:31 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov