sérültek

Személyautók ütköztek össze frontálisan a 41-es számú főúton a vaja-rohodi útkereszteződésnél vasárnap; a balesetben két ember életét vesztette - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.
2011. 12. 11. 15:34
Egy turistákat szállító lovaskocsi borult fel, eddig ismeretlen okból – mondta el a Független Hírügynökségnek Nyikos Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense. A rendőrök ezekben a percekben is helyszínelnek.
2010. 06. 25. 12:11
Olvasói sztorik