Magyarellenes adás miatt büntettek Romániában Majdnem hétszázezer forint értékű pénzbüntetést kapott egy román hírtelevízió egy "Székelyföld elmagyarosításáról" szóló műsor miatt. Ignácz Péter 2012. 04. 10. 16:32 Nagyvilág
„Megkezdődött a visszaszámlálás” – berúgta az ajtót az El Niño, és hamarosan Magyarországra is elér a hatása