Médiaértesülések szerint a londoni Chelsea orosz tulajdonosa többek között a moszkvai Gazprom elnökével, Alekszej Millerrel dolgozhat majd együtt a kuratóriumban, ahol a vállalkozók és oligarchák maguk is befektetőként vannak jelen. A bizottság feladatai közé tartozik majd az új stadionok építésének biztosítása, valamint az ország labdarúgásának egyetemes fejlesztése. A tekintélyes gazdasági szaklap, a Vedomoszty szerint Miller [...]
2010. 03. 25. 15:20