Omega Oratórium a Prohászka templomban December 8-án az Omega Együttes tölti be a Prohászka Ottokár emléktemplom kupolával fedett termét egy szimfonikus zenekarral és egy vegyeskarral. Nagy Zoltán 2013. 11. 15. 16:01 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak