Szervezetlen mentőszolgálat, kidobott milliárdok Rosszul felhasznált uniós pénzekről, az Országos Mentőszolgálat rendszertelenségéről és a közép-magyarországi mentőautó-hiányról beszélt Berényi Tamás. Kovács-Angel Marianna 2014. 12. 17. 11:06 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak Ősze András