Háztáji: Elhagytam a pénztárcámat, és nem loptak ki belőle semmit! Ilyen is van, meglepetés felsőfokon. oroszi babett 2014. 01. 16. 09:49 Poszt ITT
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt