Az MNB csak kedden lazíthat, de a forint már most gyengül A forint elvesztette idei árfolyamnyereségét. 24.hu 2017. 09. 15. 12:40 Pénzügy
Robbanás a tőzsdéken – meddig tart az eufória? A Fed havonta 40 milliárd dollárt pumpál az amerikai gazdaságba. A befektetők által régóta mantrázott QE3-tól szárnyalnak a börzék, így a BÉT és a forint is köszöni, jól van. Sipos Anikó 2012. 09. 14. 15:07 Üzleti tippek