„Stikában” tették? Az MSZP szerint a megyei közgyűlés fideszes többsége rejtve adta át a megyei önkormányzat ingó- és ingatlanvagyonát, valamint 1700 alkalmazottját az államnak. P. Horváth Ágnes 2011. 12. 09. 18:07 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak