Az autó vezetője, a macska gazdája nem sütéshez készítette elő az állatot, hanem büntetésből kente be chilivel, olajjal, erőspaprika-őrleménnyel, mert a macska – mint mondta – szeszélyes. Az 51 éves férfi ellen eljárás indult állattal szembeni kegyetlenség miatt. A macskát elkobozták és örökbefogadásra ajánlják.
2010. 08. 11. 10:32