Tompa: Énekelj, Lui! Frankón csúszunk Bulgária felé, ahonnan már vagy egymillióan léceltek le, és ahogy ők mondják, "sok államnak van maffiája, de csak nálunk van a maffiának saját állama". tompa-imre 2015. 03. 09. 11:44 Poszt ITT
„Megkezdődött a visszaszámlálás” – berúgta az ajtót az El Niño, és hamarosan Magyarországra is elér a hatása