Milliós napidíjakat osztogattak a végrehajtói kamarában A vezetőség tízmilliós fizetést kapott évente. D. Kovács Ildikó 2017. 06. 16. 06:57 Belföld
Lemondott a Magyar Bírósági Végrehajtói Kamara elnöke Krejniker Miklós húsz év után hagyja ott a testületet. Garázdaság vétsége miatt indult ellene büntetőügy, de azt mondja, nem ez az indok. Varjasi Viktor 2014. 10. 08. 06:55 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov