Két rendőrsiker a határon A szegedi határrendészet 6 embert kapcsolt le egy ötszemélyes autóban, és elfogtak egy Németországban körözött Opelt is. Vásárhely24 2014. 05. 03. 11:15 Belföld
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt