"Emlékezzetek a korábbi napokra" Ezzel a címmel tartottak Hálaadó Istentiszteletet a vásárhelyi Református Ótemplomban, ahová Balog Zoltán az EMMI minisztere is ellátogatott. 24.hu 2014. 02. 22. 11:25 Belföld
Rendőrök jelentek meg a Semmelweis Egyetemnél, pont akkor, amikor a miniszter a Tisztítótűzről posztolt