2,5 milliárdból épít futballakadémiát a kormány Kispesten A kormány döntött a dél-kispesti utánpótlás-nevelési centrum megvalósításáról. Legalábbis ez áll a Magyar Közlönyben megjelent határozatban. Kosárlabda akadémia is lesz. Kálnoki Kis Attila 2014. 03. 06. 12:44 Foci
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak