Nagy pusztítást végzett az árvíz Prágában? – kérdi minden ismerősöm. A csehországi idegenforgalom még ennek utóhatásait nyögi: az utazók ódzkodnak Prágától. Oktalanul. A cseh főváros régi fényében tündököl. A Károly-híd sértetlen, a Moldva-parti rakpartok és a hidak épek, s az utazó a belvárosban nem találja jelét, hogy itt pár hónapja katasztrófa történt. Csak egy-két fotókiállítás [...]
2002. 12. 19. 08:00