Az első világháborút a kortársak a Nagy Háború néven emlegették, az emberiség 1939 után döbbent rá, hogy csak az első volt. Lassan időszerű a hetvenes évekbeli olajválságot átkeresztelni első olajválságnak. Az infláció abban az időben magas volt, emiatt a folyó árak összehasonlítása kissé csalóka, de amikor e sorokat írom, már reálértékben is drágább az olaj, [...]
2005. 08. 18. 08:00