havas henrik

Az okokról nem nyilatkoztak a felek, ezért nem tudni, miért marad el a folytatás. „Nem volt szerződésem az ATV-vel. Eseti megbízásom volt és a ’volt’ szón van a hangsúly” – mondta Havas, majd rögtön utána ki is kapcsolta a telefonját. „A Hőmérőre vonatkozó eseti megbízást tényleg felbontottuk, de lehet, hogy Havas ősztől új lehetőséget kap” [...]
2010. 07. 21. 09:39
“Megkeresett A. József, hogy ő egy szervező, aki vidéki szállodáknak szervez programokat. Első alkalommal Bükfürdőre utaztam a feleségemmel, ahol mindössze egy órát kellett beszélgetnem vele a szálloda vendégei előtt, amiért cserébe ingyen tölthettük el ott a péntektől vasárnapig terjedő időszakot. Ez valamikor tavaly megismétlődött, amikor is Kalocsára hívtak meg egy ottani szállodába. Nos, ez az [...]
2010. 07. 02. 10:29
“Nem kedvelem az ünnepeket, és ez alól a születésnapom sem kivétel, egyedül a karácsonynak szentelek különösebb figyelmet” – mondta el a Napi Ásznak Havas Henrik, aki családtagjait is arra kérte, hogy ezúttal se szervezzenek neki különösebb csinnadrattát. “Egyedül az keserít el, ha korombelieket látok eléggé ápolatlan külsővel. Én sokat mozgok, teniszezem, biciklizem, aminek köszönhetően tavaly [...]
2010. 06. 25. 11:01
Havas Henrik korábban nyílt kirohanást rendezett a médiában, miután mobiltelefonja, benne számtalan családi képpel eltűnt a Tv2 székházában. Mára kiderült, hogy alaptalanul vádolta meg a csatorna dolgozóit. Mobilja -, benne a számára felbecsülhetetlen családi képekkel – előkerült. „Töredelmesen bevallom, hogy én egy barom vagyok” – fogalmazott blogjában Havas Henrik.
2010. 06. 18. 12:24
Olvasói sztorik