hadházy ákos

Holnap délután visszajönnek, és a Karmelitánál gyülekeznek fél ötkor, miután a “pintérség” nem engedte, hogy a hídon 24 órás tüntetést tartsanak.
2025. 04. 15. 18:10
Olvasói sztorik