Rendszeresen bántalmazta a gyereket, mert így akarta nevelni. Olyan sérüléseket okozott, amelyeknek nem maradt nyoma, de a kisfiú végül elmondott mindent az anyjának.
A 19 hónapos kislány nagyon súlyos sérüléseket szenvedett, és meg is kellett műteni. A gyermek anyja nem mondta el az orvosnak, hogy a barátja ütötte meg a kicsit.