Megveszi az önkormányzat a fűtőerőművet Az állam kétmilliárd forintos segítséget nyújt az önkormányzatnak a Székesfehérvári Fűtőerőmű Kft. megvásárlásához. Fehérvár24 2014. 04. 02. 16:51 Belföld
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak