Két város egy képen, Ulmban A vásárhelyi Diákok Őszi Tárlatának díjnyertes alkotásiaból nyílt kiállítás Németországban. Vásárhely24 2014. 04. 11. 09:59 Belföld
Két város a rajzlapon A két testvérváros, Ulm és Hódmezővásárhely utcáit, tereit, épületeit vitték vászonra az idei diák őszi tárlat fiatal alkotói Frankó Máté 2013. 10. 05. 05:00 Belföld
„Csak tudni akartam, hogy jól vagy-e” – nyilvánosságra hoztak egy telefonbeszélgetést, amit a Wagner lázadása idején folytatott Szijjártó és Lavrov