Meglepő kijelentést tett Patrick Vieira, az egykor veretlenül bajnokságot nyerő Arsenal akkori csapatkapitánya: szerinte a mostani együttes jobb, csak Wengernek meg találnia az egyensúlyt.
Az angol Szuperkupa döntő után cikkezhetnének a lapok Arséne Wenger és az Arsenal remek taktikájáról, Chamberlain bombagóljáról, de nem, vereség ide, vagy oda, Mourinho adja a fő témát.