(VG) Megszünteti az FVM a takarmánykukoricára tavaly elrendelt exportstopot. A külügyi tárca szerint ezzel Magyarország teljesíti az EU korábbi kérését, így enyhülhet a felek közötti agrárfeszültség. Az engedélyezési rendszer ugyanakkor fennmarad az exportra. Az FVM az első menetben 100 ezer tonna kukorica kivitelét engedélyezné.
Részletek a Világgazd
2001. 02. 14. 09:14