(VG) A szövetkezeti külső üzletrésztulajdonok kifizetéséhez állampapírok kibocsátását is javasolja az agrártárca. A Földművelési és Vidékfejlesztési Minisztérium most készülő új elszámolási koncepciójának része, hogy a jogosultak üzletrészeik értékének egy részét készpénzben, a maradék hányadot pedig 5 éves lejáratú államkötvényben kaphatnák meg.
Részlet
2001. 04. 19. 08:58